angielski przez Internet

Salon Cyfrowych Publikacji ePartnerzy - partner nexto i nextranet, sieć sklepów nexto - PROMOCJA

19 grudnia 2010

Opowieść Wigilijna - audiobook

 Opowieść Wigilijna, Karol Dickens, MTJ - książka audio, audiobook, mp3
Opowieść Wigilijna (tytuł oryginalny: A Christmas Carol) to jedna z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających opowieści o magii Świąt Bożego Narodzenia. Opowiadanie po raz pierwszy wydane w 1843 roku do dziś cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśrod dzieci, ale również wśród dorosłych.

W Wigilię, kiedy cały Londyn raduje się obchodzonymi Świętami, jeden tylko zgryźliwy i gburowaty samotnik, Ebenezer Scrooge, nie poddaje się wigilijnej atmosferze. Scrooge - jest strasznym samotnikiem, nie lubi ludzi, świąt i całego świata. Mieszka w ciemnym mieszkaniu. Choć w przeszłości Ebenezer był radosnym, życzliwym, pełnym energii chłopcem, pewnego dnia zawładnęła nim chciwość. Stracił przyjaciół, znajomych i najdroższą mu osobę... Stał się chytry, samolubny i fałszywy.

Jest jednak ktoś, kto niepodziewanie go odwiedza i ma mu do przekazania pewną niezwykłą, świąteczną wiadomość...

Tajemnicza wizyta powoduje, że nasz bohater zmienia się nie do poznania, staje się innym człowiekiem. Zaczyna dostrzegać świat wokół siebie, rodzinę, z którą nie utrzymywał wcześniej kontaktów, piękno Bożego Narodzenia.

W długie, zimowe wieczory, gdy za oknem prószy śnieg, warto przysiąść z kubkiem gorącej herbaty i wsłuchując się w dzieło Dickensa, zastanowić się, czy i w nas nie ma trochę ze Scrooge'a. Czy ten skąpy, bezwzględny, niemiły człowiek, dla którego liczyły się tylko własne korzyści nie mieszka w każdym z nas...?

Chyba nie ma drugiej takiej książki, która pomogłaby równie skutecznie przemyśleć swoje postępowanie, jak właśnie "Opowieść wigilijna".

******************************************************************************************
****************
*******

MOŻESZ KUPIĆ JESZCZE TANIEJ - CYFROWE PUBLIKACE, KSIĄŻKI AUDIO, EKSIĄŻKI, EBOOKI, EPRASA - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ"Opowieść Wigilijna"
Długość nagrania: 03:21:00

Każdy produkt z naszej oferty wysyłamy gratis- w 5 minut dodaj do  koszyka - Opowieść Wigilijna
http://epartnerzy.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ratings and Recommendations by outbrain