angielski przez Internet

Salon Cyfrowych Publikacji ePartnerzy - partner nexto i nextranet, sieć sklepów nexto - PROMOCJA

8 grudnia 2014

Krzyżacy - audiobook, mp3

Henryk Sienkiewicz - Krzyżacy - audiobook


 Krzyżacy, Henryk Sienkiewicz, MTJ - książka audio, audiobook, lektura Kolejna wersja audio słynnej powieści Henryka Sienkiewicza. Tym razem swego głosu użyczył Stanisław Heropolitański, który swoim przyjemnym głosem pozwala z wielkim zaciekawieniem wsłuchać się w opowieść o dawnej świetności Polski.
 
Krzyżacy Henryka Sienkiewicza, to dzieje barwnych i wyrazistych postaci, ukazane na tle wydarzeń historycznych, związanych z konfliktem jagiellońskiej Polski z zakonem krzyżackim. Bohaterami powieści są: Jurand ze Spychowa i jego córka Danusia, a także polski rycerz Maćko i jego bratanek Zbyszko z Bogdańca. Tragiczna miłość Zbyszka i Danusi stanowi wątek melodramatyczny, a walka ze zdradzieckimi Krzyżakami miała podnosić ducha Polaków pod zaborami.

Podążając tropem fabuły stajemy  oko w oko z najlepszym rycerstwem ówczesnej Europy. Dynamiczna akcja, nietuzinkowi bohaterowie, których los splótł się z losami narodu i niezrozumiałym zrządzeniem w równej mierze dał im posmakować zarówno radości jak i bólu...
 
****************************************************************

Krzyżacy - audiobook**************************
****************
*******
 
MOŻESZ KUPIĆ JESZCZE TANIEJ - CYFROWE PUBLIKACE, KSIĄŻKI AUDIO, EKSIĄŻKI, EBOOKI, EPRASA - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ "Krzyżacy - audiobook"
PEŁNA WERSJA
Długość nagrania: 30:42:00

 
Każdy produkt z naszej oferty wysyłamy gratis- w 5 minut dodaj do  koszyka - Krzyżacy - audiobook

http://epartnerzy.com

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ratings and Recommendations by outbrain