angielski przez Internet

Salon Cyfrowych Publikacji ePartnerzy - partner nexto i nextranet, sieć sklepów nexto - PROMOCJA

5 grudnia 2014

Śmiech śmiechem (wybrane felietony) - audiobook

Stefan Wiechecki „Wiech" - Śmiech śmiechem (wybrane felietony) - audiobook


 Śmiech śmiechem (wybrane felietony), Stefan Wiechecki Wiech, Audioclub.pl - książka audio, audiobook W swoich felietonach niezrównany mistrz polskiego i warszawskiego humoru - Stefan Wiechecki „Wiech" przedstawia najbardziej zabawne, zarówno przedwojenne, jak i powojenne humoreski i reportaże. Felietony ze zbioru „Śmiech śmiechem" od chwili ich napisania niezmiennie bawią i przypominają nam, jak wyglądała dawna Warszawa i jakimi sprawami zajmowali się jej mieszkańcy.

Do zagorzałych czytelników Wiecha należeli Antoni Słonimski, Stefan Kisielewski, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska czy Karol Szymanowski. Julian Tuwim nazwał go „Homerem warszawskiej ulicy i warszawskiego języka”. I nic dziwnego, że Wiecha czyta już czwarte pokolenie!

Teraz możemy go słuchać „pasjamy”. I to w znakomitej interpretacji Zbigniewa Buczkowskiego. Po prostu pękamy ze śmiechu!
 
****************************************************************

Śmiech śmiechem (wybrane felietony) - audiobook

Czyta: Zbigniew Buczkowski
 

**************************
****************
*******

MOŻESZ KUPIĆ JESZCZE TANIEJ - CYFROWE PUBLIKACE, KSIĄŻKI AUDIO, EKSIĄŻKI, EBOOKI, EPRASA - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ"Śmiech śmiechem (wybrane felietony)"
PEŁNA WERSJA
Długość nagrania: 00:16:00

 
Każdy produkt z naszej oferty wysyłamy gratis- w 5 minut dodaj do  koszyka - Śmiech śmiechem (wybrane felietony)- audiobook

http://epartnerzy.com

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ratings and Recommendations by outbrain