angielski przez Internet

Salon Cyfrowych Publikacji ePartnerzy - partner nexto i nextranet, sieć sklepów nexto - PROMOCJA

11 października 2015

Plastusiowy pamiętnik - audiobook, MP3

Maria Kownacka - Plastusiowy pamiętnik - audiobook

 
 Plastusiowy pamiętnik, Maria Kownacka, PWH Siedmioróg - książka audio, audiobook Plastusiowy pamiętnik – utwór dla dzieci, autorstwa Marii Kownackiej. Po raz pierwszy był zamieszczony w „Płomyczku” (2 września 1931), a jako książka ukazał się w 1936 r.
 
Jest to pełna ciepła i humoru opowieść o przygodach Plastusia - ludzika z plasteliny oraz jego przyjaciół. Plastuś ulepiony został na jednej z lekcji przez pierwszoklasistkę Tosię - najlepszą uczennicę w klasie. Jego przyjaciele to przeważnie przybory szkolne, tak jak on zamieszkujące piórnik Tosi (ołówek, gumka "Myszka", scyzoryk, stalówki, pióro itp.). Książka opisuje szkolne perypetie, przygody i zdarzenia, jakie są udziałem tytułowego bohatera, Tosi oraz mieszkańców piórnika.
 
Plastuś od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych bohaterów literatury dziecięcej, a Plastusiowy pamiętnik to zbiór jego najlepszych przygód. Choć trudno w to uwierzyć, ten sympatyczny i rezolutny ludzik z plasteliny skończył już 80 lat! W tym czasie razem z nim swą przygodę ze szkołą i naukę w klasie pierwszej rozpoczęły miliony dzieci w wielu krajach świata!
 
Zapraszamy dzieci do wysłuchania barwnej opowieści o Plastusiu w porywającym słuchowisku.
 
****************************************************************

**************************
****************
*******

MOŻESZ KUPIĆ JESZCZE TANIEJ - CYFROWE PUBLIKACE, KSIĄŻKI AUDIO, EKSIĄŻKI, EBOOKI, EPRASA - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ "Plastusiowy pamiętnik"
PEŁNA WERSJA
Długość nagrania: 01:46:32

 
Każdy produkt z naszej oferty wysyłamy gratis- w 5 minut dodaj do  koszyka - Plastusiowy pamiętnik
http://epartnerzy.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ratings and Recommendations by outbrain