angielski przez Internet

Salon Cyfrowych Publikacji ePartnerzy - partner nexto i nextranet, sieć sklepów nexto - PROMOCJA

12 listopada 2015

Mały Książę - Audiobook, MP3

Mały Książę - Antoine de Saint-Exupéry - Audiobook, MP3 - baśń dla dzieci i dorosłych

 
 Mały Książę, Antoine de Saint-Exupéry, Biblioteka Akustyczna - książka audio, audiobook, mp3 Mały Książę to piękna, poruszająca opowieść o dorastaniu, o prawdziwej przyjaźni, miłości i odpowiedzialności za drugiego człowieka - człowieka którego "oswoiliśmy". O prawdzie, jakże często zapominanej, że ten "oswojony" człowiek, wcześniej podobny do miliona innych ludzi, z chwilą, kiedy został naszym przyjacielem, staje się wyjątkowy, niepowtarzalny, jedyny na świecie.
 
Jest to historia chłopca, który przemierza kosmos próbując zrozumieć dziwny świat dorosłych tak przywiązanych do blichtru, pozorów, zewnętrzności. A także opowieść o dorosłym, którego życie zmienia się po spotkaniu z Małym Księciem.
 
Mały Książę - najpiękniejsza poetycka opowieść o poszukiwaniu przyjaźni - jest bliski sercu każdego czytelnika dzięki swojej nieprzemijającej mądrości. To książka, którą można czytać nieskończoną ilość razy, w najróżniejszym wieku i momentach życia, a za każdym razem odkryć w niej coś nowego, coś co do tej pory umykało naszej uwadze. Niezliczone drogowskazy, jakie autor zawarł w tym utworze, pokazują ważne prawdy o ludzkim życiu. Żadna z naszych słabości, wad czy ułomności nie została cichutko pominięta ani przemilczana.
  • "A oto mój sekret. Jest bardzo prosty: dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”.
  • „Znacznie trudniej jest sądzić siebie niż bliźniego. Jeśli potrafisz dobrze siebie osądzić, będziesz mądry”.
  • „Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś”.
  • „Nawet w obliczu śmierci przyjemna jest świadomość posiadania przyjaciela”. 
Książka należy do klasyki literatury światowej. Od 1943 roku jest wydawana w milionach egzemplarzy na całym świecie.  W polsce po raz pierwszy wydana została w 1947 r. Została przetłumaczona na ponad 170 języków. Jest to również jedyna książka Exupéry’ego, której nadał formę baśni i którą sam zilustrował.
 
****************************************************************

Mały Książę - audiobook

(Tytuł oryginalny:  Le Petit Prince)
 
 

**************************
****************
*******

MOŻESZ KUPIĆ JESZCZE TANIEJ - CYFROWE PUBLIKACE, KSIĄŻKI AUDIO, EKSIĄŻKI, EBOOKI, EPRASA - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ "Mały Książę - audiobook"
PEŁNA WERSJA
Długość nagrania: 01:54:12

 
Każdy produkt z naszej oferty wysyłamy gratis- w 5 minut dodaj do  koszyka - Mały Książę - audiobook
http://epartnerzy.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ratings and Recommendations by outbrain